Прејди на содржината

1860-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sr:1860е
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ar:ملحق:عقد 1860)
с (Бот Додава: sr:1860е)
[[sl:1860.]]
[[sq:Vitet 1860]]
[[sr:1860е]]
[[su:1860-an]]
[[sv:1860-talet]]
2.774

уредувања