Разлика помеѓу преработките на „1 август“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: mhr:1 Сорла
с (Бот Додава: bug:1 Agustus; козметички промени)
с (Бот Менува: mhr:1 Сорла)
[[lv:1. augusts]]
[[mg:1 Aogositra]]
[[mhr:1 сорлаСорла]]
[[ml:ഓഗസ്റ്റ് 1]]
[[mr:ऑगस्ट १]]
708

уредувања

Прегледник