Долнолужички јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: it:Lingua lusaziana inferiore
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: oc:Sorabe Bas)
с (Бот Додава: it:Lingua lusaziana inferiore)
[[gv:Sorbish Eeghtyragh]]
[[hsb:Delnjoserbšćina]]
[[it:Lingua lusaziana inferiore]]
[[ko:고지 소르브어]]
[[li:Nedersorbisch]]
109.264

уредувања

Прегледник