Јулијански календар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: hu:Julián naptár
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: hu:Iulianus-naptár)
с (Бот Менува: hu:Julián naptár)
[[hr:Julijanski kalendar]]
[[ht:Almanak jilyen]]
[[hu:Iulianus-Julián naptár]]
[[id:Kalender Julian]]
[[io:Juliana kalendario]]
58.155

уредувања

Прегледник