Разлика помеѓу преработките на „Средночешки крај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: oc:Boèmia Centrala
с (Бот менува: Category -> Категорија, Image -> Податотека)
с (Бот Додава: oc:Boèmia Centrala)
[[nl:Midden-Bohemen]]
[[no:Sentralbøhmen region]]
[[oc:Boèmia Centrala]]
[[pam:Kalibudtang Bohemian Labuad]]
[[pl:Kraj środkowoczeski]]
9.281

уредување

Прегледник