Де јуре: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: az:De-yure Менува: ru:Де юре
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sr:De jure)
с (Бот Додава: az:De-yure Менува: ru:Де юре)
 
[[af:De jure]]
[[az:De-yure]]
[[be-x-old:De jure]]
[[bg:Де юре]]
[[no:De jure]]
[[pl:De iure]]
[[ru:DeДе iureюре]]
[[sh:De jure]]
[[simple:De jure]]
46.384

уредувања

Прегледник