ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 16 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Слободен софтвер]]
 
 
[[af:GNU]]
13.850

уредувања

Прегледник