Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Кандидати за избрана статија/Студена војна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Недостасуваат извори од руски автори)
[[User:D L|D L]] <small>([[User talk:D L|разговор]])</small> 22:26, 19 август 2009 (UTC)
----------------------------------------------------------------------------------------------
би го упатил последниот дискутант да ја погледа статијата, кајшто го пишува горе-долу истото што го кажал. (делот "крајот на студената војна", да не изгуби време ако ја чита цела...)
заради вакви пациенти како погорниве дискутанти има двајца без тројца луѓе кои пишуваат овде, а и јас ќе му се придружам на мнозинството.
[[User:Crnorizec|Црноризец]] <small>([[User talk:Crnorizec|разговор]])</small> 01:53, 20 август 2009 (UTC)
 
== Гласање ==
4.318

уредувања

Прегледник