Разлика помеѓу преработките на „Влада на Македонија од 1998“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
*Без ресор: [[Ѓорѓи Наумов]], [[Аднан Кахил]] (ДА), [[Ернад Фејзуллаху]] (ДПА), Џевдет Насуфи (ДПА), [[Зоран Крстевски]] (ЛП, ноември 2000-мај 2001), [[Радован Стојкоски]] (ЛДП, 1999)
 
[[Категорија:ВладиВлада на Република Македонија| од 1998]]

Прегледник