Долнолужички јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: oc:Sorabe Bas
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: gv:Sorbish Eeghtyragh)
с (Бот Додава: oc:Sorabe Bas)
[[li:Nedersorbisch]]
[[nl:Nedersorbisch]]
[[oc:Sorabe Bas]]
[[pl:Język dolnołużycki]]
[[ro:Limba sorabă de jos]]
109.264

уредувања

Прегледник