Разлика помеѓу преработките на „Санто Доминго“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: es:Santo Domingo; козметичке промене)
{{Гео-никулец}}
 
[[Категорија:Главни градови наво државитеСредна Америка|Санто Доминиго]]
[[Категорија:Средна Америка]]
 

Прегледник