Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Obersachsebot“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 73 бајти ,  пред 12 години
с
[[es:Usuario:Obersachsebot]]
[[fr:Utilisateur:Obersachsebot]]
[[haw:Mea hoʻohana:Obersachsebot]]
[[hsb:Wužiwar:Obersachsebot]]
[[hu:Szerkesztő:Obersachsebot]]
[[sr:Корисник:Obersachsebot]]
[[sv:Användare:Obersachsebot]]
[[ta:பயனர்:Obersachsebot]]
[[uk:Користувач:Obersachsebot]]
[[vi:Thành viên:Obersachsebot]]
1.929

уредувања

Прегледник