Хаски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 13 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*[[Сибирски хаски]]
 
[[CategoryКатегорија:Раси на кучиња за влечење санки]]
 
[[bg:Хъски]]
941.847

уредувања

Прегледник