Разлика помеѓу преработките на „Полов диморфизам“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 45 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Image -> Податотека
с
с (Бот менува: Image -> Податотека)
{| class="wikitable" width="200" align="right"
| colspan="2" | [[ImageПодатотека:Human.svg|center|200px|Pioneer plaque]]
|-
| [[ImageПодатотека:Gray241.png|center|100px|Male pelvis]]
| [[ImageПодатотека:Gray242.png|center|100px|Female pelvis]]
|-
| colspan="2" |
941.847

уредувања

Прегледник