Разлика помеѓу преработките на „Ногонур“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: en:Nogoonnuur)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
{{coord|49|36|54|N|90|14|58|E|display=title|region:MN_type:city_source:GNS-enwiki}}
 
[[CategoryКатегорија:Градови во Монголија]]
[[CategoryКатегорија:Области во Монголија]]
 
{{Монголија-гео-никулец}}
941.847

уредувања

Прегледник