Разлика помеѓу преработките на „Ла Скала (Милано)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Image -> Податотека
(нова стр.)
 
с (Бот менува: Image -> Податотека)
[[ImageПодатотека:Milano-scalanotte.jpg|thumb|right|250px|Миланската Скала ноќе.]]
 
 
941.847

уредувања

Прегледник