Разлика помеѓу преработките на „Прва влада на Никола Груевски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
 
*[[Имер Селмани]] ([[Демократска партија на Албанците|ДПА]]) - потпретседател за спроведување на Рамковниот договор
 
*[[Аднан Ќахил]] ([[ПДТ]]) - министер без ресор
 
==Надворешни врски==
1.717

уредувања

Прегледник