Разлика помеѓу преработките на „1663“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1663)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:17 век|61663]]
 
[[af:1663]]
941.847

уредувања

Прегледник