Оквил (Онтарио): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 289 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Градови во Канада]]
 
[[de:Oakville (Ontario)]]
[[en:Oakville, Ontario]]
[[es:Oakville (Ontario)]]
[[eo:Oakville (Ontario)]]
[[fr:Oakville (Ontario)]]
[[it:Oakville]]
[[nl:Oakville (Ontario)]]
[[ja:オークビル (オンタリオ州)]]
[[pl:Oakville (Ontario)]]
[[pt:Oakville (Ontário)]]
[[fi:Oakville (Ontario)]]
[[uk:Оквілл]]
2.157

уредувања

Прегледник