Herzeleid: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 16 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Image:Herzeleid.jpg|thumb|170px|Herzeleid постер]]
 
'''Herzeleid''' е првиот албум на [[Рамштајн]] и е издаден во [[1995]]. Албумот ги има следните 11 песни:
13.850

уредувања

Прегледник