Ентре Риос (покраина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: ko:엔트레리오스 주
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ko:엔트레 리오스 주)
с (Бот Менува: ko:엔트레리오스 주)
[[it:Provincia di Entre Ríos]]
[[ja:エントレ・リオス州]]
[[ko:엔트레 리오스엔트레리오스 주]]
[[lmo:Entre Rios]]
[[lt:Entre Rioso provincija]]
708

уредувања

Прегледник