Herzeleid: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 47 бајти ,  пред 17 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
 
сНема опис на уредувањето
[[Image:Herzeleid.jpg|thumb|150px|Herzeleid]]
 
'''Herzeleid''' е првиот албум на [[Рамштајн]] и е издаден во [[1995]]. Албумот ги има следните 11 песни:
 
13.850

уредувања

Прегледник