Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј XI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 14 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: lt:Inocentas XI
с (Бот Додава: fa:اینوسنت یازدهم; козметичке промене)
с (Бот Менува: lt:Inocentas XI)
[[ko:교황 인노첸시오 11세]]
[[la:Innocentius XI]]
[[lt:Palaimintasis Inocentas XI]]
[[mr:पोप इनोसंट अकरावा]]
[[nds:Innozenz XI.]]
46.384

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе