Прејди на содржината

Ладислав Палфи: Разлика помеѓу преработките

Додадени 72 бајти ,  пред 13 години
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Македонски пијанисти|Палфи, Ладислав]]
[[Категорија:Родени 1924|Палфи, Ладислав]]
174

уредувања