Разлика помеѓу преработките на „Бело џуџе“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот менува: cite journal -> цитирано списание, Image -> Податотека)
с (Бот Додава: kn:ಶ್ವೇತ ಕುಬ್ಜ)
[[it:Nana bianca]]
[[ja:白色矮星]]
[[kn:ಶ್ವೇತ ಕುಬ್ಜ]]
[[ko:백색 왜성]]
[[la:Pumilio alba]]
18.766

уредувања

Прегледник