Разлика помеѓу преработките на „971“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: vls:971; козметичке промене
с (Бот Додава: gan:971年)
с (Бот Додава: vls:971; козметичке промене)
*
 
[[CategoryКатегорија:10 век|7971]]
 
[[af:971]]
[[uz:971]]
[[vec:971]]
[[vls:971]]
[[vo:971]]
[[zh:971年]]

Прегледник