170-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: hr:170-ih pr. Kr.
с (Бот Додава: ast, be, bs, ca, da, de, es, eu, fi, fr, he, hr, hu, id, it, la, mr, ms, pt, ro, ru, sk, sl, su, sv, tt, uk, uz, zh)
с (Бот Менува: hr:170-ih pr. Kr.)
[[fr:Années -170]]
[[he:170 לפנה"ס]]
[[hr:170-ih ppr. n. eKr.]]
[[hu:I. e. 170-es évek]]
[[id:170-an SM]]
24.401

уредување

Прегледник