15 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: hr:15. stoljeće pr. Kr.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sl:15. stoletje pr. n. št.)
с (Бот Менува: hr:15. stoljeće pr. Kr.)
[[fr:XVe siècle av. J.-C.]]
[[he:המאה ה-15 לפנה"ס]]
[[hr:15. stoljeće ppr. n. eKr.]]
[[hu:I. e. 15. század]]
[[id:Abad ke-15 SM]]
24.401

уредување

Прегледник