Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Алтајски-јазик-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td > <font size="6">ğ</font></td ><td >''&nbsp;
''Оваа статија поврзана со [[алтајски јазици]] е [[Википедија:Што е никулец? |никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div ></center>[[Категорија:Никулци за алтајски јазици<noinclude>| </noinclude>]] <noinclude>
[[Категорија:ВикиПроект Јазик:Шаблони за никулци|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:ВикиПроект Јазик:Шаблони]]

Прегледник