Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:AmphBot“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Покана за викисредба за активни уредувачи
с (Покана за викисредба за активни уредувачи)
 
| '''Don't edit this page!'''<br />This is a talk page of a [[:en:Wikipedia:Bots|robot]]. It don't can talk and won't answer you.<br />'''[[:ru:User talk:Хинт|Please write to its operator at Russian Wikipedia instead.]]'''
|}
 
==Викисредба, 20 јуни==
 
'''{{BASEPAGENAME}}''', вашите [[Special:Contributions/{{BASEPAGENAME}}|придонеси]] помогнаа да се подобри Википедија на македонски јазик. Ве информираме дека во сабота, 20 јуни, ќе се одржи викисредба на која е добредојдено вашето присуство. За повеќе детали околу терминот, локацијата и начинот на пријавување на викисредбата погледнете [[Википедија:Вики средба|тука]]. Поздрав. --[[User:Brest-bot|Brest-bot]] <small>([[User talk:Brest-bot|разговор]])</small> 23:08, 15 јуни 2009 (UTC)
941.847

уредувања

Прегледник