Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Организации по земја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Organizations by country}})
с (Бот Додава: bar:Kategorie:Organisation nach Staat)
 
[[ar:تصنيف:منظمات حسب البلد]]
[[bar:Kategorie:Organisation nach Staat]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Арганізацыі па краінах]]
[[bg:Категория:Организации по страна]]
2.317

уредувања

Прегледник