Предлошка:Бразил-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Interwiki - ro, ru
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа статија поврзана со Бразил е [[Википе...)
 
с (Interwiki - ro, ru)
<noinclude>
[[ca:Plantilla:Esborrany del Brasil]]
[[cs:Šablona:Pahýl - Brazílie]]
[[en:Template:Brazil-stub]]
[[eo:Ŝablono:Ĝermo-Brazilo]]
[[fr:Modèle:Ébauche Brésil]]
[[ro:Format:Ciot-Brazilia]]
[[ru:Шаблон:Brazil-stub]]
</noinclude>
14

уредувања

Прегледник