Прејди на содржината

Менопауза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ar:إياس
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: als:Menopause)
с (Бот Додава: ar:إياس)
 
[[als:Menopause]]
[[ar:إياس]]
[[bg:Менопауза]]
[[ca:Menopausa]]
59.415

уредувања