Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 7 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: tr:I. Fyodor Менува: cs:Fjodor I.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: en:Feodor I of Russia)
с (Бот Додава: tr:I. Fyodor Менува: cs:Fjodor I.)
[[bg:Фьодор I]]
[[bs:Fjodor I Ivanovič]]
[[cs:Fjodor I. Ivanovič]]
[[de:Fjodor I. (Russland)]]
[[el:Φιοντόρ Α' της Ρωσίας (ο Κωδωνοκρούστης)]]
[[sr:Фјодор I Звонар]]
[[sv:Fjodor I]]
[[tr:I. Fyodor]]
[[uk:Федір Іванович]]
[[vi:Fyodor I của Nga]]
6.057

уредувања

Прегледник