280-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: kv:280-ӧд вояс
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:دهه ۲۸۰ (میلادی))
с (Бот Додава: kv:280-ӧд вояс)
[[ko:280년대]]
[[ksh:280-er Joohre]]
[[kv:280-ӧд вояс]]
[[la:Decennium 29]]
[[mr:इ.स.चे २८० चे दशक]]
3.781

уредување

Прегледник