Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Уметнички организации“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Arts organizations}}
с (Бот Додава: ro:Categorie:Organizaţii de artă)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Arts organizations}})
{{Ризница-врска|Arts organizations}}
 
[[Категорија:Организации по тематика]]
[[Категорија:Уметност|Организации]]
58.155

уредувања

Прегледник