1970-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: kv:1970-ӧд вояс
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:دهه ۱۹۷۰ (میلادی))
с (Бот Додава: kv:1970-ӧд вояс)
[[ko:1970년대]]
[[ksh:1970-er Joohre]]
[[kv:1970-ӧд вояс]]
[[la:Decennium 198]]
[[lt:XX amžiaus 8-as dešimtmetis]]
46.384

уредувања

Прегледник