Категорија:Економија на Фарските Острови: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Economy of the Faroe Islands}}
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Economy of the Faroe Islands}})
[[Категорија:Економија по земја|Фарски острови]]
 
[[:en:Category:Economy of the Faroe Islands]]
[[:pt:Categoria:Economia das Ilhas Feroé]]
{{Ризница-врска|Economy of the Faroe Islands}}
 
[[Категорија:Економија по земја|Фарски острови]]
 
[[en:Category:Economy of the Faroe Islands]]
58.155

уредувања

Прегледник