Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Јудаизам“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 12 години
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Judaism}}
с (Бот Додава: arz:تصنيف:يهوديه)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Judaism}})
{{Ризница-врска|Judaism}}
 
[[Категорија:Аврамски религии|Јадизам]]
[[Категорија:Евреи]]
58.155

уредувања

Прегледник