280-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 36 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: fa:دهه ۲۸۰ (میلادی)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tk:280ýý)
с (Бот Додава: fa:دهه ۲۸۰ (میلادی))
[[et:280. aastad]]
[[eu:280ko hamarkada]]
[[fa:دهه ۲۸۰ (میلادی)]]
[[fi:280-luku]]
[[fr:Années 280]]
18.766

уредувања

Прегледник