Разлика помеѓу преработките на „151 (број)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 31 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pt:Cento e cinquenta e um
с (iw врски)
с (Бот Додава: pt:Cento e cinquenta e um)
 
[[Категорија:Броеви]]
 
[[cv:151 (хисеп)]]
[[en:151 (number)]]
[[ms:151 (nombor)]]
[[no:151 (tall)]]
[[pt:Cento e cinquenta e um]]
[[ru:151 (число)]]
[[sl:151 (število)]]
46.384

уредувања

Прегледник