Епифора: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: no:Epifor, sv:Epifor
с (Бот Додава: hr:Epifora (jezik))
с (Бот Додава: no:Epifor, sv:Epifor)
[[it:Epifora]]
[[ja:結句反復]]
[[no:Epifor]]
[[pl:Epifora]]
[[pt:Epístrofe]]
[[ru:Эпифора (риторика)]]
[[sk:Epifora]]
[[sv:Epifor]]
[[uk:Епіфора]]
109.264

уредувања

Прегледник