Категорија:1500-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 34 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: pt:Categoria:Década de 1500
с (Бот Додава: an, ar, be-x-old, br, bs, cy, de, es, et, eu, gan, gd, id, io, is, ja, lv, mr, nl, nn, ro, ru, simple, sk, sq, sr, su, sv, th, tr, tt, uk, vi, vls, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: pt:Categoria:Década de 1500)
[[nl:Categorie:1500-1509]]
[[nn:Kategori:1500-åra]]
[[pt:Categoria:Década de 1500]]
[[ro:Categorie:Anii 1500]]
[[ru:Категория:1500-е]]
[[simple:Category:1500s]]
[[sk:Kategória:0. roky 16. storočia]]
[[sq:CategoryKategoria:Vitet 1500]]
[[sr:Категорија:1500-е]]
[[su:Kategori:1500-an]]
46.384

уредувања

Прегледник