1970-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: tk:1970ýý
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: cs:1970-1979)
с (Бот Додава: tk:1970ýý)
[[sv:1970-talet]]
[[ta:1970கள்]]
[[tk:1970ýý]]
[[tt:1970. yıllar]]
[[uk:1970-ті]]
18.766

уредувања

Прегледник