Википедија:Бидете храбри во ажурирањето на страниците: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
(+ навигација {{Принципи и напатствија}})
 
[[af:Wikipedia:Voel vry en gaan jou gang]]
[[als:Wikipedia:Sei mutig]]
[[ar:ويكيبيديا:كن جريئا]]
[[az:Vikipediya:Cəsur ol!]]
[[bar:Wikipedia:Drau de!]]
[[bg:Уикипедия:Бъдете смели]]
[[ca:Viquipèdia:Llanceu-vos-hi!]]
2.317

уредувања

Прегледник