Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Makempire:Шаблон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Замена на Image:Republic-of-Macedonia-coat-of-arms.svg со Image:Coat_of_arms_of_the_Republic_of_Macedonia.svg (од страна на Cecil поради: exact, or scaled-down duplicate).
с (Замена на Image:Republic-of-Macedonia-coat-of-arms.svg со Image:Coat_of_arms_of_the_Republic_of_Macedonia.svg (од страна на Cecil поради: exact, or scaled-down duplicate).)
|<div style="float: left; border: solid #FF0000 1px; margin: 1px;">
{| cellspacing="0" style="width:238px;background:#FFFFD7"
| style="width:45px;height:45px;background:#FFFF00;text-align:center;font-size:14pt" | [[Слика:Republic-of-Macedonia-coat-of-armsCoat_of_arms_of_the_Republic_of_Macedonia.svg|45px]]
| style="font-size:8pt;text-align:center;padding:4pt;line-height:1.25em" | Корисникот е <u>'''против'''</u> промената на постојниот [[Грб на Република Македонија|грб на Македонија]].
|}</div>

Прегледник