Хелен Келер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: jv:Helen Keller
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: arz:هيلين كيلير)
с (Бот Додава: jv:Helen Keller)
[[it:Helen Keller]]
[[ja:ヘレン・ケラー]]
[[jv:Helen Keller]]
[[ko:헬렌 켈러]]
[[la:Helena Keller]]
3.781

уредување

Прегледник