Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Св. Климент Охридски“ – Битола“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
|students= 13.000 <ref>[http://www.uklo.edu.mk/categories/view/75 УКЛО низ бројки]</ref>
|type = [[Државен универзитет|Државен]]
|affiliations= [[Мрежа на универзитети на ЈИЕ]]
|website= [http://www.ukimuklo.edu.mk/ www.ukimuklo.edu.mk]
}}
 
13.850

уредувања

Прегледник