Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 70 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: de:Ljubomir Frčkoski)
с
[[Категорија:Македонски политиколози]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Професори од Македонија]]
[[Категорија:Родени во Скопје]]
[[Категорија:Скопјани]]
13.850

уредувања

Прегледник