Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Инфокутија град во Јапонија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
}}
|-
{{#if: {{{Density_km2|}}}{{#ifeq:{{#expr:{{{Population}}}}}|{{{Population}}}|{{{Area_km2|}}}}}|
{{!}}      [[Густина на население|Густина]]
}}
{{#if: {{{Population|}}}|
{{!}} {{{Density_km2|}}}
}}
|-
13.850

уредувања

Прегледник